JFK: Kapanmayan Dosya Türkçe 720p HD Full izle

5.797
FILM BILGILERI 6 sene önce eklendi
JFK: Kapanmayan Dosya Türkçe 720p HD Full izle

Kennedy Ailesi’nin başına gelenlerin ardında kimler vardı? Yaşananlar birer tesadüf müydü, yoksa sistematik bir planın parçası mıydı? Oliver Stone’dan ABD iç siyasetine ve bir döneme damgasını vurmuş Kennedy Ailesi’ne yönelik çarpıcı bir araştırma. New Orleans baş savcısı Jim Garrison kendisini Başkan John F. Kennedy suikastı araştırması içinde bulur. FBI’dan gelen resmi açıklamayı kuşkulu bulan Garrison, suikastı araştırtırdıkça şüphelerinde haklı olduğunu anlayacaktır. JFK: Kapanmayan Dosya Türkçe 720p HD Full izle

Tür: Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri, Politik Filmler, Tarih Filmleri

Yapım: 1991 - ABD , Fransa

IMDB Puanı: 8.0

Yönetmen: Oliver Stone

Oyuncular: Gary Oldman , Kevin Costner , Tommy Lee Jones , Kevin Bacon , Joe Pesci

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“JFK: Kapanmayan Dosya Türkçe 720p HD Full izle” filminde 3 Yorum bulunuyor.
  1. ramazan pilatin - 3 sene önce demiş ki:

    Yıllar sonra bu filimi izlemek çok güzel. Konu anlatım ve senaryonun bire bir gerçekle aynı olması filimi izlenir kılıyor izlemek isteyenlere tavsiyem kaçırmayın.

  2. Muhammed - 3 sene önce demiş ki:

    Ya en çok zoruma giden şimdi anlatmış olduğum bilgilerin bir komplo teorisi ve ya yalan olacağı düşüncesi filmi ilk açtığımızda önümüze çıkan WB reklam filmi ö şirket yapmış yani açarmısın biraz daha peki bu şirket araştıra bilirsiz bu bir yahudi şirketi gelgelelim nedemek istediğime j.f.KENEDY hayatı boyunca hep israilin ortadoğuda nükler santralin karşıtlığını bildirdi ve daha fazlası bu filmin kısa sebebi size……. Belirtmek peki düşünün bir yahudi şirketen bahdediyoruz burda hiç yahudi işin içindemi yok arkadaşlar yazmayı çok sevmiyorum size jfk yi kim öldürdü onu size söyleyi abd derin devleti ve abd deki yahudi lobisi bu literatürde ki isim benim söylemimle çok güleceksiniz fakat gerçek İLLUMİNATİ.

  3. aytc - 5 sene önce demiş ki:

    Yürekli insanların yaptığı belgesel tadında gerçek bir film…ekleyenin emeğine sağlık…