K-PAX 720p Türkçe Dublaj Full Film HD izle

2.225
FILM BILGILERI 4 sene önce eklendi
K-PAX 720p Türkçe Dublaj Full Film HD izle

K-PAX filminin konusunda Prot çok uzak bir gezegenden olduğunu iddia eden akıl hastası bir yabancıdır. Protun psikiyatristi kendinden şüphe etmeye başlar ve Prot’a yardımcı olmaya çalışmaktadır. K-pax filmi Protun yaşam hikayesini anlatan bir filmdir. K-PAX 720p Türkçe Dublaj Full Film HD izle ekip olarak iyi seyirler diler film hakkındaki yorumlarınızı bekleriz.

Tür: Bilim Kurgu Filmleri, Dram Filmleri

Yapım: 2001

IMDB Puanı: 7.4

Yönetmen: Iain Softley

Oyuncular: Kevin Spacey, Jeff Bridges, Mary McCormack

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“K-PAX 720p Türkçe Dublaj Full Film HD izle” filminde 2 Yorum bulunuyor.
 1. Halil - 2 sene önce demiş ki:

  bu filmi ilk çıktığından brei izliyorum 8 10 defa oldu. eski yunanlıların yöneticileri filofları yada her ne karın ağrısı varsa bu kişiler, kendi topluluklarını kendi uydurdukları yalanlarla beslerlermiş. diğer taraftan böyle bir hikayeyi sözde bilgili bir kişi anlatsa herkesin inanmak istemesi normaldir. mesela uzaylı gibi bir şeyi bir çok kişiye dille söyletip delilmiş gibi göstermek insanlara inandırıcılık kazandırır. işin tuhafı bunların tamamı eski yunanlıların sapkın hayatlarıyla bağdaşıyor. aynı şekil aynı düğzen. her topal satıcının bir kör alıcısı vardır. reklamın iyisi kötüsü olmaz. her ne anlatılırsa anlatılsın herşeyi satabilir insanlar. aydan arsa cennetten arsa bunlardan bir kaçı. ve bu tarz şeyler kendilerine bile ihanet eden kişilerden gelmekte. diğer taraftan senaryo senaryo deyip eğleniyoruz ama bunları kendi bilgimizdeki mantıkla bağdaştırıp olabilir pozisyonuna sokuyoruz. teorik bile olsa ortaokul fiziği ile ilgili konular bile bunların yerle bir eder. temel bilgi denen şey var. tabi ki materalistlikle yetiştirilen insanlar doğru bilgilerden uzak ollunca nerden bilsinler yanlışı nerede göreceklerini. insanın soyut yalanları inanılmaz derecede inandırıcı olur. aslında bu farketmez. bu toprak hayatında bu oran nerdeyse % 99 dur. hatta % 100 dür çünkü en saçma yalana bile inanmak söz konusudur. materyalistlik ise böyle yalanları felsefe konuları olarka ortaya sermek teori falan filan demek. tecrübeyi ve bilgiyi yerle bir etmek, herşeyi kendi kendine olduğunu öğrenmenin kendi kendine olduğunu söylemek ve öğretmek, bunları da geçtim kendilerinin bilgi almadıklarını söylemek.!! alakası yok. herkes bilgi alır öğretmen öğrenci ilişikisi hep vardır. adam senaryo ederken bile bu tarz şekli asla pas geçemez. her zaman bir öğretmenden alındığına göre bu çok büyük bir bilgiye sahip yani her türlü bilgiye sahip birinin bize bilgi aktarmasına kadar gitmektedir. bu kişilerde çok daha büyük alim evliya ve onların üstünde Peygamberlerimizi işaret eder. bilgi böyle gelir. ancak insanlık yaşantısında yalan dolan hata yapmak gibi şeyler, özellikle bilerek şeytana uymak ve bunu kabul etmemek gibi şeyler insanlığı yerle bir eder. aklı da yerle bir eder. bu tarz şeylerde kimse şeytandan bahsetmez, ama dini konularla ilgili gilmler yapınca, şeytanı şekilselleştirir melekleri şekilselleştirir topraktan mış gibi gösterip onları insanlar için amaç olarak kullaırlar. lakin avrupada birebir binlerce örneği var. kendileri buna sanat diye ortaya atar. ama sanatla alakası yoktur. ne yaparsan yap insanın yaptığı şeyler alt seviyedir. varlıklar Allahın yarattığıdır. dolayısıyla insanın yaptıkları da yaratılmadan insanın yapabilme düzeyine gelmez. ve film baştada inandırıcı değildi. sadece gizem ve olağan üstü doğa üstü saçmalıkları sergilemekten ibaret.!! ve bilgiye ait herhangi bir şey yok.

  ışığa gelince ışık her yere yayılır 🙂 tabi ki. ama her yere yayılan bir ışığın hızı yoktur. bölye bir şey söz konusu bile olamaz. einstein ın en büyük saçmalığı burada. diğer taraftan ikincsi saçmalığı insan gözü ışığın havadaki atomlara ve diğer maddelere çarpmasıyla göze gelerek, gözdeki sinir uçlarındaki beyin sinyallerini dalga boyu oluşturmasıyla sağlanan bir şeydir. yani atomlar arasında yansıyan ışık maddelerde belli bir görüntü oluşturarak göze gelir. bunu ışık yapar ama gözde oluşan şey maddeler arasındaki enerji dalgalanmasından ibarettir. ışığı kimse göremez farkındaysanız sadece maddeler aydınlanır. onların yansımaları görülür. bu dönemde bilgisayarda grafik kartlarında FFX ışığın yansıma katsayısıyla gölgelendirme hesabı yapılmmaktadır. bu en çok FFX 8 e kadar çıkar. yani 8 yansıma dır ama bu sadece yüzeysel yansımaları hesaplar. oysa havada sonsuz tane atom parçası bulunur ve her birine çarparak bize aydınlığı getirir ışık. yani bu öyle bir şey değil. maddenin bu dünyadan ayrılması söz konusu değildir. ancak bazı konularda yok değil.

  bunlara inanan zaten topraktan yaratıldığına da inanmaz. oysa süt her zaman içiyorduk ama sütün içinde ne var bilmezdik zamanında. belkide o zamanlar bilinirdi ama yinede içinde bilinmeden faydalı olduğunu bilidik. şimdi içindeki araştırıyoruz diye bu sütün bilinmediği anlamına gelmez. işte varlık ve yaratılış bununla ilgilidir. biz anlamıyoruz demiyoruz biz her boku anlıyoruz diyoruz. bu yüzden de ne yaptığımızı bilmiyoruz. işte bu gerizeklaılar insnaların akıllarıyla böyle oynuyor. süt gibi bir örneği başka bir şeye dönüştürüp bize veriyorlar. bu nedir uzaylıdır zombiddir bilmemnedir.

  ama bunlardan daha önemlisi bu sersemler bunları bilgili olduklarından değil bir şeye terslik olmasını istediklerinden yapıyor. yukarda anlattım eski yunan öğretileri.!! olayın yapısında en ufak bir farklılık yok.!! aynı şekil aynı hikaye. eskiden başka şekidle kandırırlarmış şimdi ise proff ler bu bilgilere sahipler deyip insanları kandırıyorlar. olan biten bu. eskiden kendi halklarına rahatlıkla yapıyorlardı. şimdi dünyaya rahatlıkla yapabiliyorlar. acaba neden. cevabı herkes b iliyor.

 2. Eyüp - 3 sene önce demiş ki:

  Gerçekten güzel bir film izlemeye değer hiç sıkılmadan izledim biraz dram konulu sürükleyici azda bilim kurgu