Korku Kapanı 4: Kanlı Başlangıç Türkçe 720p HD Full izle

10.525
FILM BILGILERI 6 sene önce eklendi
Korku Kapanı 4: Kanlı Başlangıç Türkçe 720p HD Full izle

Bir grup arkadaş kış tatilleri süresince snowmobiling yapmaya karar verirler. Ancak kış şartlarının etkilediği ortamda fırtınanın etkisiyle yanlış bir dönüş yaparlar ve fırtınada kaybolurlar. Ve kendilerine sığınabilecekleri bir barınak ararken terkedilmiş bir sanatoryuma rastlarlar. Doğa şartları ve fırtınadan korunabildikleri için burayı bulduklarından şimdilik mutludurlar. Fakat sanatoryum sorunlu bir geçmişe sahiptir, eski hastaların bazıları hala orada bulunmaktadır ve davetsiz ziyaretçilerden pek de mutlu olmamışlardır! Kolejli gençler ölümcül kedi-fare oyununda hayatta kalabilmek için gece boyunca savaşmak zorundadır. Doğa şartları nedeniyle mahsur kaldıkları bu yerdeki güç gösterisinden kendilerini sadece fikirleri koruyabilecektir. Korku Kapanı 4: Kanlı Başlangıç Türkçe 720p HD Full izle

Tür: Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri, Korku Filmleri

Yapım: 2011 - Almanya , ABD

IMDB Puanı: 4.3

Yönetmen: Declan O'brien

Oyuncular: Kaitlyn Wong , Jennifer Pudavick , Terra Vnesa , Tenika Davis , Kristen Harris

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Korku Kapanı 4: Kanlı Başlangıç Türkçe 720p HD Full izle” filminde 4 Yorum bulunuyor.
 1. yaraMIN BAŞI - 2 sene önce demiş ki:

  ne kastın be krdş

 2. arsız - 3 sene önce demiş ki:

  film çok güzel her serisi gibi sex korku dehşet katliam iğrençlik vs. her biri bu film içinde bir araya getirilip önümüze sunulmuş gerçekten süper herkese öneririm.

 3. İzleyici - 3 sene önce demiş ki:

  Ben bu kadar gerzeği bir arada görmedim yemin ediyorum adam orda ciyak ciyak bağırıyo kadın yanında bir ordu olduğu halde kurtarmayı reddediyo!.

 4. rojin - 5 sene önce demiş ki:
  Spoiler Yorum Yorumunu SeçYorumu Göster